Nowe Bielany 2 Etap II
Nowe Bielany 2 Etap II
Nowe Bielany 2 Etap II
Nowe Bielany 2 Etap II
Nowe Bielany 2 Etap II
Nowe Bielany 2 Etap II

Nowe Bielany 2 Etap II

O inwestycji

Nasza inwestycja mieści się w Dzielnicy Bielany, w północno-zachodniej części Warszawy. Nowe osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Duracza, nieopodal Trasy Armii Krajowej. W kilka minut, dzięki pobliskiej stacji metra Słodowiec i komunikacji miejskiej, można dogodnie dojechać do pracy czy szkoły. Bliskość miejskich arterii oraz mostów Grota i Gdańskiego, ułatwia sprawne poruszanie się po całym mieście, a otoczenie parków zapewnia chwilę ciszy, spokoju i wytchnienia po ciężkim dniu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rozrywkę zapewniają pobliskie kluby fitness, teatry, restauracje, biblioteki. Położenie Nowych Bielan 2 sprawia, że mogą Państwo żyć w dynamicznej aglomeracji, nie rezygnując z kontaktu z naturą i odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

Zalety inwestycji

Zalety inwestycji

Nowe Bielany 2 to klasyczna forma i nowoczesna użyteczność. Teren inwestycji został zagospodarowany w taki sposób, by było to miejsce przyjazne wszystkim mieszkańcom. Szereg zastosowanych rozwiązań zapewnia komfort i bezpieczeństwo także osobom starszym i niepełnosprawnym. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem, aby móc osobiście przekonać się o zaletach tej inwestycji. Już dzisiaj mogą Państwo znaleźć swój nowy dom!

Doświadczenie

Doświadczenie

Na wygląd projektu Nowe Bielany 2 złożyło się kilka czynników. Pierwszym jest nasze doświadczenie. Dzięki Grupo Lar powstało już osiedle przy końcowej stacji metra na Młocinach. Pracownia architektoniczna bardzo dobrze poradziła sobie z tą misją, dlatego powierzyliśmy jej także i najnowszy projekt. Innym czynnikiem, który ukształtował bieżącą inwestycję bielańską, jest uznanie dla tradycji modernizmu w architekturze. W szczególności chodzi tutaj o rozumienie przestrzeni zaproponowane przez Katarzynę Kobro, Władysława Strzemińskiego czy Pieta Mondriana. Założyliśmy, że inspiracje te dobrze wpłyną na ostateczną formę projektu.

Komfort i jakość

Komfort i jakość

Inwestycja dobrze wpisuje się w otoczenie pobliskiego Parku Olszyna, zawdzięcza to swojej naturalnej i jasnej kolorystyce. Dzięki dużym tarasom i balkonom mamy wrażenie, że przyroda jest na wyciągniecie ręki. Jakość materiałów użytych do wykończenia klatek schodowych i wejścia podwyższają standard inwestycji, również dzięki użyciu odpowiednich balustrad, okien czy drzwi mamy poczucie zwiększonego komfortu. Dobra jakość idzie w parze z dobrą ceną i lokalizacją.

 

Architektura

Architektura naszej nowej inwestycji to połączenie prostoty i ponadczasowej elegancji. Budynek tworzą przenikające się bryły prostopadłościanów, a w projekcie położono duży nacisk na to, by do mieszkań docierało jak najwięcej naturalnego światła. Elewacja w jasnych, naturalnych barwach, ożywiona akcentami koloru, harmonijnie wpisuje się w otoczenie.

Zadbaliśmy o dostępność terenu dla osób niepełnosprawnych i wygodę całego zagospodarowania dla wszystkich mieszkańców. Nowe Bielany 2 to klasyczna forma i nowoczesna użyteczność. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem, żeby na własne oczy ocenić zalety tej inwestycji. Już dzisiaj mogą Państwo znaleźć swój nowy dom!

Na wygląd projektu Nowe Bielany 2 złożyło się kilka czynników. Pierwszym jest nasze doświadczenie. Dzięki Grupo Lar powstało już osiedle przy końcowej stacji metra na Młocinach. Pracownia architektoniczna bardzo dobrze poradziła sobie z tą misją, dlatego powierzyliśmy jej także i najnowszy projekt. Innym czynnikiem, który ukształtował bieżącą inwestycję bielańską, jest uznanie dla tradycji modernizmu w architekturze. W szczególności chodzi tutaj o rozumienie przestrzeni zaproponowane przez Katarzynę Kobro, Władysława Strzemińskiego czy Pieta Mondriana. Założyliśmy, że inspiracje te dobrze wpłyną na ostateczną formę projektu.

 

Dlaczego Nowe Bielany 2?

Wyjątkowa lokalizacja z widokiem na park. Nasza inwestycja mieści się w Dzielnicy Bielany, w północno-zachodniej części Warszawy. Jest zlokalizowana przy ulicy Duracza. Kaskadowy o zróżnicowanej ilości pięter budynek oferuje swoim przyszłym mieszkańcom komfortowe 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o przemyślanych rozkladach z balkonami i tarasami. Dzięki szerokiej gamie dostępnych metraży  41 - 109 m2, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Lokalizacja

Nasza nowa inwestycja mieści się w Dzielnicy Bielany, w północno-zachodniej części Warszawy. Została ulokowana przy ulicy Duracza, nieopodal Trasy Armii Krajowej. Dzięki sąsiedztwu stacji metra Słodowiec można się stąd szybko dostać do prawobrzeżnej części stolicy. Bliskość miejskich arterii oraz mostów Grota i Gdańskiego ułatwia sprawne poruszanie się po całym mieście.

Położenie Nowych Bielan 2 w okolicy obfitującej w parki i lasy sprawia, że mogą Państwo żyć w dynamicznej aglomeracji, nie rezygnując z kontaktu z naturą i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Metro

Metro

W bezpośrednim sąsiedztwie Nowych Bielan 2 znajduje się stacja metra Słodowiec. Pieszo dojdą tam Państwo w pięć minut. Zaledwie kwadrans zajmie podróż do centrum. Od świtu do późnych godzin nocnych metro zapewnia transport niezależny od natężenia ruchu ulicznego. Wysoka częstotliwość kursów gwarantuje błyskawiczny dojazd do celu. W dni powszednie metro działa do północy, a w piątek i sobotę do 3 nad ranem.

Komunikacja


Komunikacja

Komunikacją miejską z Nowych Bielan 2 można dotrzeć do dowolnego punktu w Warszawie. Do dyspozycji są liczne linie tramwajowe (2, 19, 6, 15, 22, 33, 35, 17, 27, 78) oraz autobusowe (114, 303 i linie nocne – N41, N91). Kilka kroków od inwestycji znajduje się także stacja rowerów Veturilo.
Siecią komunikacji miejskiej o dowolnej porze i bez trudu dostaną się Państwo w wybrane miejsce na mapie Warszawy. Już dziś zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem!

Komunikacja
Zielona Okolica

Zielona Okolica

Nawet mieszkając w środku wielkiego miasta, można cieszyć się sąsiedztwem parków i lasów. Stanie się to rzeczywistością, jeśli wybiorą Państwo inwestycję Nowe Bielany 2. Blisko jedna trzecia okolicy to malownicze tereny zielone. Sportowcom dostarczy energii aktywne popołudnie spędzone w Lesie Bielańskim. Leniwy odpoczynek od codzienności zapewnią za to spacery po Parku Młocińskim. Dosłownie kilka kroków od Nowych Bielan 2 rozciąga się ceniony za walory przyrodniczo-krajobrazowe Park Olszyna.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o inwestycji Nowe Bielany 2, zapraszamy do kontaktu.

Infrastruktura Handlowa

Infrastruktura Handlowa

Bielany oferują dostęp do wielu punktów handlowych i usługowych. Mogą Państwo korzystać z bogatej oferty: sklepów spożywczych i przemysłowych, banków, poczty oraz gabinetów lekarskich i apteki, a także lokali gastronomicznych. Na terenie Dzielnicy Bielany są również: szpitale, przychodnie zdrowia i policja, stacja benzynowa, kościoły, hotel i hipermarkety.

Infrastruktura użyteczności publicznej zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających mieszkańców okolicy. Proszę podjąć najlepszą decyzję i skontaktować się z nami od razu!

Infrastruktura Handlowa
Sport i rekreacja

Sport i Rekreacja

Lubią Państwo aktywność fizyczną albo zdrową rywalizację sportową? Dzielnica Bielany zapewnia rekreację niezależnie od pory roku i pogody. Działalność klubów sportowych, harcerstwa oraz bogaty kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych nie pozwalają mieszkańcom na nudę. Do dyspozycji są min.: hale sportowe, baseny, fitness i place zabaw. Dogodne warunki terenowe oraz zielone krajobrazy sprzyjają uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. Ułatwiają to bezpieczne, wyznaczone trasy, a także dostępność rowerów miejskich.

Kultura i rozrywka

Kultura i Rozrywka

Popołudnie w teatrze lub kinie? Wieczór na wystawie albo koncercie jazzowym? Kolacja w restauracji, a może chwila relaksu w kawiarni? Przez cały rok na Bielanach można znaleźć rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Propozycje Teatru Komedia, Mazowieckiego Teatru Muzycznego, a także bibliotek i innych instytucji kulturalnych doskonale urozmaicą Państwa czas.

Kultura i rozrywka
Opieka zdrowotna

Opieka Zdrowotna

Nowe Bielany II to gwarancja bliskości wszelkich punktów medycznych. Tworząc tę inwestycję, pomyśleliśmy nie tylko o handlu i rozrywce, ale przede wszystkim o komfortowym dostępie do usług medycznych. W razie potrzeby, dojazd do Szpitala Bielańskiego zajmie tylko 4 minuty. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają także pobliskie przychodnie i prywatne gabinety medyczne. Zakład Fizykoterapii i Rehabilitacji przy Szpitalu Bielańskim oraz Centrum Zdrowia i Urody dopełniają szeroką ofertę opieki zdrowotnej.

Nauka i edukacja

Nauka i Edukacja

Na obszarze Bielan znajduje się kilkadziesiąt: żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i zawodowych, a także uczelni wyższych. Znajdą Państwo tutaj opiekę i edukację dla dziecka zarówno w placówkach państwowych, jak i prywatnych. Standardowa oferta oświatowa rozszerzona jest o szkołę muzyczną, domy i centra kultury, a także łatwy dostęp do bibliotek.
Bielany to rozsądne i praktyczne miejsce na dom dla rodziny z dziećmi. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące inwestycji, zachęcamy do kontaktu z nami już teraz!

Nauka i edukacja

Zobacz stronę inwestycji

Inne Inwestycje

Przy Woronicza  Etap III

Przy Woronicza Etap III

Nowe Mieszkania od ok. 24 m2 do ok. 87 m2 – od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Budynek będzie zróżnicowany pod względem wysokości od 3 do 11 pięter.

Przy Woronicza  Etap II

Przy Woronicza Etap II

To kameralne osiedle w Warszawie tworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Wszystkie budowane w jego ramach lokale doskonale sprawdzą się także pod wynajem.

Bliskie Bemowo Etap I-II

Bliskie Bemowo Etap I-II

Inwestycja znajdująca się przy skrzyżowaniu ulic Olbrachta i Powstańców Śląskich. Bliskie Bemowo oferuje nowe 1, 2 i 3 i 4 pok. mieszkania od 35 do 74 m2.

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.