web
analytics
Zadzwoń teraz
(22) 302 02 02
MDM

Lokalizacja z dobrym dojazdem

Nowoczesne osiedle na Nowych Bielanach ulokowane jest zaledwie 80 m od stacji metra Młociny. Powstaje w kwartale ulic Kasprowicza, Nocznickiego, Kaliszówka i Sokratesa.

Bliskość Mostu Północnego pozwala na doskonałe połączenie z trasami wylotowymi miasta oraz niezwykle szybką przeprawę na prawą stronę Wisły nowym Mostem Północnym.

Metro

Tuż obok inwestycji Nowe Bielany znajduje się stacja metra Młociny. Od poniedziałku do czwartku metro kursuje od 5 rano do północy, natomiast w piątek oraz sobotę do prawie 3 nad ranem.

Lokalizacja Nowych Bielan gwarantuje doskonałą komunikację o każdej porze dnia i nocy. Zaledwie 80 metrów dzieli Cię od najszybszego w mieście środka komunikacji. Podczas porannych i popołudniowych godzin szczytu do Centrum dostaniesz się już w kilkanaście minut. Odwiedź nasze biuro sprzedaży obok Metra Młociny.

Komunikacja

Nasza inwestycja jest świetnie skomunikowana z prawobrzeżną i przede wszystkim lewobrzeżną częścią Warszawy. Około 120 metrów od osiedla znajduje się zajezdnia autobusowa, na której zatrzymują się między innymi autobusy linii: 103, 114, 156, 184, 203, 409, 708, 712, oraz wiele linii nocnych: N01, N02, N41, N44, N46, N56, N58.

Ponadto masz do dyspozycji tramwaj - linie: 6, 33, 17 oraz możliwość podróżowania Polskim Busem do prawie każdego największego miasta w kraju.Dzięki takiej linii komunikacyjnej bez problemu przemieścisz się w dowolne miejsce w mieście. Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś!

Punkty usługowe

Lokalizacja inwestycji Nowe Bielany zapewnia dostęp do wielu punktów handlowych w okolicy. Znajdują się tu między innymi: banki, sklepy spożywcze i przemysłowe, stacja benzynowa, kościół, zabytkowy kościół, kaplica, policja, hotel, studnia oligoceńska, hipermarkety, poczta, apteki, przychodnie lekarskie oraz szpitale.

Infrastruktura użyteczności publicznej zaspokoi wszelkie Twoje potrzeby. Zobacz sam, że wybór inwestycji Grupo Lar – Nowe Bielany to właściwa decyzja. Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem już dziś!

Kultura i rozrywka

Bielany poszczycić się mogą bogatą ofertą kulturalną. Przez cały rok odbywają się tu liczne koncerty, wystawy, spektakle przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Dużym powodzeniem, nie tylko wśród mieszkańców Bielan, cieszą się spotkania z cyklu „Jazz w Podziemiach Kamedulskich", „Piosenka literacka w Podziemiach kamedulskich”, „Festiwal Muzyki Kameralnej na Bielanach”, „Muzyka na Wrzecionie”.

Na uwagę zasługuje prężnie działający Ośrodek Kultury oraz różnego rodzaju kluby zainteresowań i placówki oświatowe, a także biblioteki, kina, restauracje oraz kawiarnie.

Opieka zdrowotna

Nowe Bielany zapewniają bliskość do wszelkiego rodzaju punktów medycznych. Na terenie Bielan znajduje się kilkanaście publicznych przychodni zdrowia oraz wiele prywatnych centrów medycznych.

Na uwagę zasługuje znany Zakład Fizykoterapii i Rehabilitacji przy Szpitalu Bielańskim. Sam Szpital Bielański – ul. Cegłowska 80 - znajduje się zaledwie 15 min pieszo od naszej inwestycji. Osiedle zapewnia zatem nie tylko dostęp do oferty handlowej ale także przede wszystkim do pełnego zaplecza medycznego.

Nauka i edukacja

Na terenie Bielan istnieje bardzo dobrze zorganizowana sieć ośrodków edukacyjnych. W obrębie dzielnicy znajduje się 38 przedszkoli, wiele żłobków oraz stale powiększająca się ilość szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Młodzież może uczęszczać do 24 szkół ponadpodstawowych. Na terenie Bielan swoje siedziby mają również 4 uczelnie wyższe.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z okolicą inwestycji Nowe Bielany. Przyjdź do naszego biura sprzedaży i dowiedz się więcej o miejscu, które może być Twoim nowym domem.

Zielona okolica

Bielany nazywane są „zielonymi płucami” stolicy. Znajdują się tu pomniki przyrody, studnia oligoceńska, wyróżnione tereny zielone (m. in. Lasek Bielański) oraz ścieżki rowerowe i spacerowe, prowadzące aż na drugą stronę Wisły, gdzie znajdują się liczne puby oraz bary nad samą wodą. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce, gdzie można się zrelaksować i odpocząć. Nowoczesny design osiedla podkreślą duże, przeszklone balkony, wyodrębnione loggie, oraz obszerne tarasy na najwyższych kondygnacjach inwestycji. Mieszkania na parterze zadowolą miłośników ogrodów. Ogródki posiadają podłączenie do instalacji elektrycznej i wodnej, umożliwiające indywidualną pielęgnację przydomowej zieleni.

Sport i rekreacja

Dzielnica Bielany stanowi doskonałe miejsce dla osób aktywnych sportowo oraz rodziców. Znajdują się tu liczne obiekty sportowe oraz kluby dla dzieci i młodzieży. Do bogatego kalendarza imprez sportowo – rekreacyjnych na stałe wpisały się m.in. Bielański Rajd Rowerowy, Ogólnopolski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży i Bielański Bieg Przedszkolaków „Sport i Zabawa”.

Na terenie dzielnicy i w jej bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne place zabaw, baseny, ścieżki rowerowe oraz parki

Dziękujemy za zaufanie

Już 850 mieszkań wybudowanych przez nas w Warszawie znalazło swoich właścicieli. Sprawdź nasze mocne strony i dołącz już dziś do zadowolonych mieszkańców. Naszym sukcesem jest Państwa zadowolenie!